Posiłki


Stołówka to miejsce, gdzie po kilku godzinach wyczerpujących zajęć można zregenerować siły. Każdy uczeń, nieważne jaki ma apetyt, jest w stanie zaspokoić głód, ponieważ panie chętnie serwują dokładki. Posiłki są niedrogie – dofinansowane przez Gminę Łomianki – smaczne i estetycznie podane. W miłej atmosferze, w towarzystwie kolegów i koleżanek, można zjeść obiad. Nad bezpieczeństwem czuwają dyżurujący nauczyciele.

Świetlica


Świetlica

Świetlica w Szkole Podstawowej nr 3 działa w godz. 07:00-…. oraz w poszczególnych klasach 1-3 po lekcjach, do godziny 17:30.

W świetlicy dzieci spędzają czas na zabawie, odrabiają lekcje, wykonują prace plastyczne, wychodzą na zajęcia dodatkowe: język angielski, ceramika, zajęcia sportowe.

W ramach świetlicy wychodzą również z opiekunami na obiad.

Świetlica jest dobrze wyposażona w nowe meble, klocki, zabawki oraz gry planszowe. Znajdują się w niej także interaktywne pomoce dydaktyczne: magiczny dywan oraz magiczna ściana, które rozwijają u dzieci motorykę, koordynację wzrokowo-ruchową, spostrzegawczość, szybkość reakcji. Dzięki nim świetnie można organizować czas wolny w świetlicy. Dzieci chętnie uczęszczają do świetlicy i często nie chcą wychodzić z niej do domu.

ZIMA W MIEŚCIE 2023