Zawody powiatowe w koszykówkę 3 na 3

12.04.2024 odbyły się zawody powiatowe w koszykówkę 3 na 3. Turniej był rozgrywany na obiekcie ICDS Łomianki. Nasz zespół spisał się na medal wygrywając wszystkie swoje mecze dużą różnicą punktowa. Po finale zajmujemy 1 miejsce w powiecie. Nasz złoty skład: Patrycja Sonakowska Karolina Wasiak Maja Jabłońska Martyna Bojanowska Trener: Mikos Marcin

Zawody Szkolnego Związku Koszykówki w koszykówce 3×3 – Igrzyska Szkolne Dzieci i Młodzieży

W dniu 25.03.2024 na obiektach ICDS w Łomiankach odbyły się zawody Szkolnego Związku Koszykówki w koszykówce 3×3 – Igrzyska Szkolne Dzieci i Młodzieży, których organizatorem była nasza szkoła. Po zaciętej rywalizacji pomiędzy szkołami z gminy Łomianki nasze reprezentacje dziewcząt oraz chłopców w kategorii młodzież i dziewcząt w kategorii dzieci zajęły pierwsze miejsca. Dziewczęta młodzież po zwycięstwach z SP 2 8:2 i Dziekanów Leśny 7:1, dziewczęta w kategorii dzieci po wygranych meczach z SP 2 10:0, SP Dziekanów Polski 10:3. Chłopcy młodzież w grupie B wygrali z SP Eduspołeczną 9:5 oraz przegrali 3:8 z Dziekanowem Leśnym i w półfinale po wyrównanym meczu pokonali SP 1 3:2.

Nasze reprezentacje grały w składzie:

– dziewczęta młodzież – Antonina Filiciak, Alicja Pytlińska, Alicja Kordek, Antonina Filiciak;

– chłopcy młodzież – Adam Czajka, Kacper Sonakowski, Maciej Szełewiej, Adam Kolwas

– dziewczęta dzieci – Karolina Wasiak, Martyna Bojanowska, Patrycja Sonakowska, Maja Jabłońska

Uzyskali awans do zawodów powiatowych. Reprezentacja chłopców po raz pierwszy w historii !

Gratulacje i powodzenia !

Wielki sukces uczniów naszej szkoły

Bardzo miło nam poinformować, że w dniu 24.03.2024 r. Aleksander Ptasiński z klasy 5b oraz  Leonard Stolarczyk z klasy 6d  zostali wraz z całą drużyną Akademii Hokejowej Legii Warszawa Mistrzami Polski, w hokeju na lodzie w kategorii Żaka Starszego.
Turniej odbywał się w dniach 19-24.03.2024 w Jastrzębiu Zdroju (faza grupowa) oraz w Sanoku (faza finałowa).
Olek (pozycja napastnik) został wybrany najlepszym zawodnikiem meczu półfinałowego (wygrana 10:2 z Cracovią), natomiast Leonard (bramkarz) najlepszym zawodnikiem finału (wygrana 10:1 z Bytomiem).
Drużna, w której na co dzień występują chłopcy, od początku sezonu nie przegrała żadnego meczu ligowego, tak samo było na ww. turnieju.

Sukces Zuzanny Skubiszewskiej z kl. 2C!!!

22 marca 2024 r. w Centrum Kultury w Łomiankach odbyły się eliminacje gminne 47. Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka. Naszą szkołę w kategorii klas I-III reprezentowały 3 uczennice:

Maja Sikorska z kl. 1a

Gabriela Dura z kl. 1D

Zuzanna Skubiszewska z kl. 2C

Laureatką została Zuzanna Skubiszewska z kl. 2C zajmując 1 miejsce.

13 i 14 kwietnia weźmie ona udział w finale 47. Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka w siedzibie organizatora, w Mazowieckim Instytucie Kultury.

Gratulacje dla wszystkich uczennic, a w szczególności dla Zuzi, za którą mocno trzymamy kciuki w finale.

IKW Italian Kickboxing World Cup we Włoskim Lidio di Jesolo

Jan Sokołowski

Jan Sokołowski uczestniczył od 22 do 24.03.2024r. w IKW Italian Kickboxing World Cup we Włoskim Lidio di Jesolo. Wywalczył:

1. Złoto w PF Pointfighting -37kg beg

2. Brąz w LC Light Contact -37kg beg