DYREKCJA

Krzysztof Kozak – DYREKTOR SZKOŁY

  • Izabela Grochowska – WICEDYREKTOR SZKOŁY
  • Ewa Dąbrowska – WICEDYREKTOR SZKOŁY

Nauczyciele

  • Olga Bigaj – NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY
  • Dorota Bjorgen – WYCHOWAWCA ŚWIETLICY SZKOLNEJ
  • Beata Bogdańska – NAUCZYCIEL JĘZYKA POLSKIEGO
  • Angelika Borkowska– WYCHOWAWCA ŚWIETLICY SZKOLNEJ
  • Paulina Borowska – NAUCZYCIEL JĘZYKA NIEMIECKIEGO
  • Paulina Brzóska – NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO
  • Katarzyna Chudzińska– NAUCZYCIEL CHEMII
  • Jerzy Burdzy – NAUCZYCIEL MUZYKI I ZAJĘĆ ARTYSTYCZNYCH
  • Czarnuszewicz Rafał – NAUCZYCIEL JĘZYKA NIEMIECKIEGO
  • Aurelia Drej – NAUCZYCIEL JĘZYKA POLSKIEGO
  • Angela Drwota – NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE
  • Elżbieta Dziubek – NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO
  • Grażyna Eliasz – NAUCZYCIEL ETYKI I WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE
  • Anna Fabczak – NAUCZYCIEL JĘZYKA NIEMIECKIEGO , NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY
  • Ludwik Gac – NAUCZYCIEL WYCHOWANIA FIZYCZNEGO
  • Joanna Gaca – NAUCZYCIEL MATEMATYKI
  • Małgorzata Gieruszka – NAUCZYCIEL INFORMATYKI
  • Katarzyna Golędzinowska-Smolińska – NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO
  • Katarzyna Jaworowska – NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE
  • Maciej Kacer – NAUCZYCIEL WYCHOWANIA FIZYCZNEGO
  • Marta Karaś – NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE
  • Milena Kaszyńska – NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO
  • Marek Keczmerski – NAUCZYCIEL TECHNIKI
  • Radosław Klimek – TRENER PŁYWANIA
  • Emilia Kołaczyńska – WYCHOWAWCA ŚWIETLICY SZKOLNEJ
  • Paweł Konarski – NAUCZYCILE RELIGII
  • Magdalena Konarzewska – NAUCZYCIEL BIOLOGII I PRZYRODY
  • Małgorzata Kosman – NAUCZYCIEL WYCHOWANIA FIZYCZNEGO
  • Anna Kozarzewska – NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE
  • Ewa Krawczak – NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE
  • Ryszard Kubiak – NAUCZYCIEL FIZYKI I MATEMATYKI
  • Magdalena Laszczka – NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY
  • Sylwia Lewińska – NAUCZYCIEL ŚWIETLICY
  • Liliana Łazarska – NAUCZYCIEL WYCHOWANIA FIZYCZNEGO
  • Marcin Mikos – NAUCZYCIEL WYCHOWANIA FIZYCZNEGO
  • Katarzyna Moszczyńska – Gajewska – NAUCZYCIEL JĘZYKA POLSKIEGO
  • Małgorzata Paczuska – WYCHOWAWCA ŚWIETLICY SZKOLNEJ
  • Maciej Piórkowski – NAUCZYCIEL WYCHOWANIA FIZYCZNEGO
  • Tomasz Pietrasiński – NAUCZYCIEL WYCHOWANIA FIZYCZNEGO
  • Przemysław Piros – NAUCZYCIEL WYCHOWANIA FIZYCZNEGO
  • Edyta Piwowarska – KIEROWNIK ŚWIETLICY SZKOLNEJ
  • Sylwia Podsiadły – NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE
  • Dorota Potrzebowska – NAUCZYCIEL RELIGII
  • Elżbieta Prejs – NAUCZYCIEL HISTORII
  • Ewa Radomska – Pawlak – NAUCZYCIEL MATEMATYKI
  • Danuta Siemianowska – NAUCZYCIEL ŚWIETLICY
  • Justyna Skowrońska – NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO
  • Katarzyna Skubiszewska – NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE
  • Katarzyna Smolarczyk – NAUCZYCIEL WYCHOWANIA FIZYCZNEGO
  • Kinga Sowińska – NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE
  • Anna Szczyglewska – NAUCZYCIEL JĘZYKA POLSKIEGO, ANGIELSKIEGO I HISTORII
  • Olga Tarwacka – NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE
  • Beata Tetereevova – NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY
  • Daria Turek – NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY
  • Renata Umińska – NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE
  • Anna Uszyńska – NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY
  • Marzena Wadecka – NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE oraz MATEMATYKA
  • Piotr Wójcik – NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY
  • Anna Woch – NAUCZYCIEL GEOGRAFII
  • Anna Wołyńska – NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE
  • Justyna Wójcik – NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY
  • Grzegorz Wysłocki – NAUCZYCIEL RELIGII
  • Joanna Zabłocka – Łudzeń – NAUCZYCIEL FRANCUSKIEGO oraz PLASTYKI
  • Elżbieta Zaj – NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY
  • Kamil Zaj – BIBLIOTEKA
  • Piotr Żabka – NAUCZYCIEL INFORMATYKI
  • Michał Żmińczuk – NAUCZYCIEL WYCHOWANIA FIZYCZNEGO
  • Małgorzata Żuchowska – NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE

Specjaliści

  • Bogumiła Zięba – PEDAGOG SZKOLNY
  • Aleksandra Godlewska – PSYCHOLOG
  • Agnieszka Strzelczyk – PSYCHOLOG
  • Anna Wrześniewska – TERAPIA PEDAGOGICZNA I REWALIDACYJNA
  • Ewa Krawczak – TERAPIA PEDAGOGICZNA I REWALIDACYJNA
  • Anna Fabczak – TERAPIA REWALIDACYJNA
  • Kinga Sowińska – SOCJOTERAPIA
  • Olga Drelich – NAUCZYCIEL LOGOPEDA
  • Anna Uszyńska – TERAPIA PEDAGOGICZNA

Administracja

  • Gabriela Krąż – SEKRETARIAT
  • Monika Strus-Roszko – SEKRETARIAT