Międzynarodowy projekt dla nauczycieli poświęcony edukacji dla zrównoważonego rozwoju

„Zielony Plecak Szkolny dla Klimatu Ziemi”

Odpowiedzialna: p. Ewa Krawczak

Pani Ewa Krawczak wzięła udział w Międzynarodowym Seminarium Naukowo – Praktycznym na Uniwersytecie Agder w Kristiansand w Norwegii.

Poniżej znajduje się portfolio podsumowujące wyjazd

W związku z realizacją międzynarodowego projektu dla nauczycieli poświęconego edukacji dla zrównoważonego rozwoju „Zielony Plecak Szkolny dla Klimatu Ziemi” 💚🌍🍀🍀🍀🍀🌍💚 , który ma na celu podnoszenie poziomu świadomości obywatelskiej w zakresie ochrony środowiska, z przyjemnością informuję, iż klasy trzecie dołączają do niektórych propozycji 😃😃😃.

Mamy nadzieję, że każda z klas spróbuje wykorzystać jak najwięcej z norweskich doświadczeń, wchodząc z nadzieją w edukację outdoorową. Życie w zgodzie z przyrodą i częste przebywanie w jej otoczeniu, stanie się dla nas regułą🍀🌞🌎💚😁.

W ostatnim czasie wspólnie wychodzimy na spacery do lasu oraz dbamy o nasz szkolny ogródek, który przed jesienią uporządkowaliśmy i zasadziliśmy piękne wrzosy oraz kwiaty, które zakwitną wiosną i będą cieszyły nasze oczy, a my z przyjemnością będziemy je doglądali 🌿🌷🌷🌷🌿.

Zapraszamy do odwiedzania strony na fbZielony Plecak oraz śledzenia strony poniżej, na której będą zamieszczane najciekawsze zdjęcia.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100083187196036 ,

Relacje z realizacji projektu , w którym bierze udział 10 nauczycieli ze szkół Warszawy i okolic ( w tym również z naszej szkoły) .