Dyscypliny i drużyny sportowe

Koszykówka dziewcząt
KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT

„Jak życie, koszykówka jest nieprzewidywalna. Nie ważne jak bardzo się starasz je kontrolować, zawsze ma sposób na ciebie. W koszykówce jak w życiu, prawdziwa radość pochodzi z bycia w pełni obecnym w każdym jej momencie…” Doskonal swój prawdziwy potencjał w naszej szkole. W szerokiej ofercie są zarówno treningi indywidualne jak i zespołowe, analiza potencjału mamy przygotowany specjalny program warsztatów koszykarskich.

Piłka nożna chłopców
PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

Piłka nożna jest jedną z najpopularniejszych dyscyplin sportowych na całym świecie. Jej piękno polega na tym, że można ją uprawiać wszędzie i w każdych warunkach. Jest to gra zespołowa w której każdy detal ma znaczenie i nie zawsze drużyna silniejsza musi wygrać mecz. Naszą misją jest wychować zawodników o wysokich umiejętnościach piłkarskich oraz prezentujących wysoki poziom moralny i intelektualny. Stawiamy sobie wysokie cele, bo tylko poziom mistrzowski nas interesuje. Chcemy wychować drugiego Roberta Lewandowskiego. Wiemy jak to zrobić. Wspólnie to osiągniemy.

Przemysław Piros – TRENER

Pływanie, dziewczęta, chłopcy
PŁYWANIE – DZIEWCZĘTA, CHŁOPCY

Pływanie jako najbardziej ogólnorozwojowy sport, gwarantuje harmonijny rozwój całego ciała, pozytywnie wpływa również na umiejętność koncentracji i procesy poznawcze. Liczne badania dowodzą, że rozwój w szkole jest mocno powiązany z lepszymi wynikami w sporcie i odwrotnie. Misją naszej Szkoły jest stworzenie przyjaznego miejsca w którym uczniowie będą mogli łączyć naukę z wyczynowym uprawianiem sportu, ich największą pasją. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy młody sportowiec zostanie wybitnym pływakiem, lecz dołożymy wszelkich starań aby wartości wyniesione z naszej Szkoły towarzyszyły uczniom przez całe życie.

Maciej Kacer – TRENER