W okresie od 13 lutego 2023 r. do 24 lutego 2023 r. planujemy organizację akcji Zima w mieście 2023.

Udział w akcji będzie jak co roku odpłatny i wyniesie 200,00 zł (za jeden tydzień). W cenie wliczone są dwa posiłki: śniadanie i obiad, woda na bieżąco podawana dzieciom podczas całodziennego pobytu oraz artykuły papiernicze i malarskie pomocne do zoorganizowania zajęć stacjonarnych. Program wypoczynku będzie realizowany na terenie placówki, w postaci zajęć sportowych, rekreacyjnych, edukacyjnych, muzycznych, plastycznych lub w jej najbliższej okolicy, tj. zajęcia wyjazdowe.

Przez pięć dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.00-17.00, dzieci będą miały zapewnioną opiekę.

Zainteresowanych rodziców prosimy o bezpośrednie zgłaszanie się do sekretariatu, celem zapisania swoich pociech na akcję, w nieprzekraczalnym terminie do 23 stycznia 2023 r