PRACOWNIA MULTIMEDIALNA

Wygraliśmy mobilną pracownię multimedialną !!!

1606 szkół z całej Polski zgłosiło się do konkursu #OSEWyzwanie, organizowanego przez NASK i Ministerstwo Cyfryzacji przy współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej. Jedną z nich była Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. J. Kusocińskiego w Łomiankach.
W konkursie mogły wziąć udział szkoły z miejscowości liczących do 50 tysięcy mieszkańców. Kolejne warunki, które należało spełnić to zgłoszenie się szkoły do projektu OSE i programu mLegitymacja szkolna. Dodatkowo szkoła mogła przysłać przygotowaną specjalnie na konkurs pracę plastyczną pt. „Smart szkoła”, rysunek wykonał uczeń klasy 5c Mateusz Deleżyński.
Szansę na wygraną zwiększała również deklaracja zgłoszenia się szkoły do programów OSE Hero oraz CodeWeek.
Szkoła Podstawowa nr 3 spełniła wszystkie wymagane warunki, komisja konkursowa przyznała nagrody, a nasza szkoła została zwycięzcą!

Nagrodą w Konkursie #OSEWyzwanie jest mobilna pracownia multimedialna, która będzie wsparciem przy prowadzeniu lekcji i korzystaniu z internetowych zasobów edukacyjnych.
Nagrody wręczał osobiście Minister Cyfryzacji Marek Zagórski oraz szef Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów Marek Suski.
Podziękowania dla wszystkich, którzy byli zaangażowani w konkurs.
Z wyrazami szacunku,
Maciej Kruszewski
Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć: