Lato w mieście

Akcja „Lato w mieście 2021”/ 28 czerwca 2021 r. do 9 lipca 2021 r.

DOKUMENTY W ZAKŁADCE: /STREFA RODZICA / ŚWIETLICA/

Udział w akcji będzie jak co roku odpłatny i wyniesie 160,00 zł (za jeden tydzień). W cenie wliczone są dwa posiłki: śniadanie i obiad, woda na bieżąco podawana dzieciom podczas całodziennego pobytu oraz artykuły papiernicze i malarskie pomocne do zoorganizowania zajęć stacjonarnych. Program wypoczynku będzie realizowany na terenie placówki, w postaci zajęć sportowych, rekreacyjnych, edukacyjnych, muzycznych, plastycznych lub w jej najbliższej okolicy, tj. zajęcia wyjazdowe, w miejscach zapewniających ograniczony kontakt z osobami trzecimi.

Stworzenie bezpiecznych warunków dla wszystkich uczestników jest dla nas priorytetowym zadaniem.

Przez pięć dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.00-17.00, dzieci będą miały zapewnioną opiekę.

Zainteresowanych rodziców prosimy o osobiste zgłaszanie się do sekretariatu szkoły ( od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:30 ), celem zapisania swoich pociech na akcję, w nieprzekraczalnym terminie do 11 czerwca 2021 r. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego też obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku zmiany sytuacji epidemicznej w kraju, akcja może być odwołana o czym niezwłocznie będziemy Państwa informować.