Ludwik Gac

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Instruktor kulturystyki oraz trener II klasy piłki nożnej. Uczestnik podyplomowych studiów na kierunku Poradnictwo dietetyczne- postępy w żywieniu człowieka w warszawskim Instytucie Żywności i Żywienia. Fanatyk sportu; w szczególności piłki nożnej, sportów siłowych i pływania. Zarówno w życiu jak i w pracy nauczyciela cenię wytrwałe dążenie do celu. Systematyczność w pracy i treningu, otwartość do ludzi oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji pomaga mi się spełnić w pracy nauczyciela-trenera.