Marek  Keczmerski

Marek Keczmerski

NAYUCZYCIEL INFORMATYKI, ZAJęć TECHNICZNYCH I TECHNIKI

Absolwent Politechniki, jestem inżynierem, uczę od 1981 roku, w Łomiankach od 1995. Technika i logiczne podejście do problemów to moja pasja. Zawsze staram się włożyć maksimum wysiłku w to by Uczniowie zrozumieli treść zadania do wykonania, by kiedyś może zastąpili mnie w mojej pracy. Zawsze mam czas dla Uczniów.
Organizuję spotkania po latach tak z kolegami jak i Uczniami. Coraz częściej moi Koledzy/Koleżanki to moi dawni wychowankowie. Bardzo to i budujące i miłe.