Życzenia na nowy rok szkolny

Drodzy Uczniowie,

życzymy Wam, aby rozpoczynający się rok szkolny 2022/2023 był pełen sukcesów, rozwoju i osiągania wyników na miarę swoich możliwości.  Niech czas spędzony w szkole pozwoli odkryć nowe pasje i rozwinąć zainteresowania. Oby zdobywanie wiedzy było dla Was fascynującą przygodą, a odkrywanie świata dostarczało wiele radości.

Szanowni Nauczyciele,

życzymy Państwu satysfakcji z podejmowanych działań i dumy z osiągnięć swoich uczniów. Niech rozpoczynający się rok szkolny będzie czasem spokojnej i efektywnej pracy.

Szanowni Rodzice,

życzymy Wam, by ten nowy rok szkolny przyniósł  wiele nadziei związanych z przyszłością Waszych  dzieci. Życzymy  cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu młodego pokolenia oraz licznych miłych przeżyć związanych z osiągnięciami Waszych podopiecznych. Liczymy na  pomoc  i wsparcie w naszych działaniach. Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa dzieci były pod dobrą opieką, gwarantującą im bezpieczeństwo i rzetelne przekazywanie wiedzy.

Dyrekcja szkoły