Zawody Szkolnego Związku Koszykówki w koszykówce 3×3 – Igrzyska Szkolne Młodzieży

W dniu 08.04.2024 na obiektach ICDS w Łomiankach odbył się kolejny etap zawodów Szkolnego Związku Koszykówki w koszykówce 3×3 – Igrzyska Szkolne Młodzieży, których organizatorem była nasza szkoła. Na etapie rozgrywek powiatowych reprezentowały nas drużyny dziewcząt i chłopców w składach:
dziewczęta – Antonina Filiciak, Alicja Pytlińska, Alicja Kordek, Antonina Kolczyńska;
chłopcy – Adam Czajka, Adam Kolwas, Maciej Szełewiej, Kacper Sonakowski.
Dziewczyny po wygranych meczach z SP Zielonka 10:1, SP 2 Łomianki 9:1, SP Bieniewice 3:1, SP Stare Babice 6:2 zajęły 1 miejsce i uzyskały awans do zawodów międzypowiatowych. Chłopcy po wygranych meczach z SP Ożarów 5:3, SP Kampinos 4:2 i przegranych z SP 2 Łomianki 6:7 i SP Bieniewice 2:3 zajęli ostatecznie 5 miejsce i nie uzyskali awansu.
Gratulacje !