Zawody Szkolnego Związku Koszykówki w koszykówce 3×3 – Igrzyska Szkolne Dzieci i Młodzieży

W dniu 25.03.2024 na obiektach ICDS w Łomiankach odbyły się zawody Szkolnego Związku Koszykówki w koszykówce 3×3 – Igrzyska Szkolne Dzieci i Młodzieży, których organizatorem była nasza szkoła. Po zaciętej rywalizacji pomiędzy szkołami z gminy Łomianki nasze reprezentacje dziewcząt oraz chłopców w kategorii młodzież i dziewcząt w kategorii dzieci zajęły pierwsze miejsca. Dziewczęta młodzież po zwycięstwach z SP 2 8:2 i Dziekanów Leśny 7:1, dziewczęta w kategorii dzieci po wygranych meczach z SP 2 10:0, SP Dziekanów Polski 10:3. Chłopcy młodzież w grupie B wygrali z SP Eduspołeczną 9:5 oraz przegrali 3:8 z Dziekanowem Leśnym i w półfinale po wyrównanym meczu pokonali SP 1 3:2.

Nasze reprezentacje grały w składzie:

– dziewczęta młodzież – Antonina Filiciak, Alicja Pytlińska, Alicja Kordek, Antonina Filiciak;

– chłopcy młodzież – Adam Czajka, Kacper Sonakowski, Maciej Szełewiej, Adam Kolwas

– dziewczęta dzieci – Karolina Wasiak, Martyna Bojanowska, Patrycja Sonakowska, Maja Jabłońska

Uzyskali awans do zawodów powiatowych. Reprezentacja chłopców po raz pierwszy w historii !

Gratulacje i powodzenia !