Zakończenie roku szkolnego klas 8

Na auli ICDS odbyło się zakończenie roku szkolnego klas 8. W uroczystości uczestniczyli: Dyrekcja Szkoły, Pani Burmistrz Małgorzata Żebrowska-Piotrak, przedstawiciele Rady Rodziców, zaproszeni goście, absolwenci oraz Rodzice. Uczniowie otrzymali świadectwa ukończenia nauki w szkole podstawowej, dyplomy oraz nagrody. Uroczystość uświetniły występy naszych zdolnych absolwentów, a prezentacja zdjęć z 5-letniego cyklu nauki, spowodowała, że na wspomnienie wspólnie przeżytych chwil niejednej osobie zakręciła się łza w oku.

Kochani Absolwenci, nie mówimy Wam „Żegnaj” , mówimy „Do zobaczenia !”.

Życzymy wszystkim uczniom kończącym naukę w naszej szkole powodzenia na kolejnym etapie edukacji i zapraszamy Was do odwiedzania progów naszej szkoły – Waszego Kusego ❤️🍀