Zajęcia z ochrony przeciwpożarowej

W poniedziałek 21 października 2024 r.  uczniowie  klas 5-8 mieli okazję uczestniczyć w zajęciach dotyczących ochrony przeciwpożarowej i pierwszej pomocy przygotowanych  przez Zastępcę Naczelnika Ochotniczej Straży Pożarnej w Łomiankach –  Mateusza Czajkowskiego.

Uczniowie zapoznali się z charakterystyką zagrożeń pożarowych oraz zasadami postępowania w razie pożaru.

W spotkaniu brał także udział opiekun Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej dh Bartosz Iłowski oraz absolwentka naszej szkoły dh. Pola Domańska.

Na koniec zajęć dyrektor szkoły Krzysztof Kozak wręczył podziękowania dla strażaków za wieloletnią współpracę, pomoc i wsparcie w działaniach szkoły związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa naszych uczniów.

Przy organizacji spotkania wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu „Laboratoria przyszłości”.