Wspomnienia z akcji – Zima w mieście 2023

.

Wspomnienia z akcji – Zima w mieście 2023🙋‍♀️🙋🙋‍♂️🙋‍♀️🙋🙋‍♂️.

W naszej szkole w czasie ferii odbyła się Akcja Zima w mieście. Przez dwa tygodnie dzieci brały udział w zajęciach na terenie szkoły, korzystały również z zajęć na basenie ICDS. Odbyło się 6 wycieczek wyjazdowych, dwukrotnie do kina oraz sali zabaw Smart Kids Planet. Byliśmy również w sali ognik Straży Pożarnej w Błoniu, Panowie Strażacy uczyli nas bezpiecznego zachowania w czasie pożaru, a Ratownicy WOPRU pokazali nam, czego nie należy robić na zamarzniętych zbiornikach. Omówiono również zasady pierwszej pomocy. Podczas wyjazdu do Julinka wzięliśmy udział w akcji Zima w lesie. Uczestniczyliśmy w warsztatach plastycznych, wspinaliśmy się na ściance wspinaczkowej, spotkaliśmy się z Panami Policjantami oraz szusowaliśmy na łyżworolkach.