Uczeń klasy 5d w Polskim Radio

W sobotę,15 kwietnia, Wojciech Kurek, uczeń klasy 5d był w Polskim Radio na nagraniu. Wojtek został zaproszony do radia podczas wycieczki klasowej, w której uczestniczyły klasy 5a i 5d. Uczeń naszej szkoły zachwycił wówczas Panią prowadzącą warsztaty swoją wiedzą na temat radia. Zaimponował także ciągłym rozwijaniem swoich elektronicznych i kulinarnych zainteresowań.
Nagrany został materiał do dwóch audycji.
Jedna z nich będzie emitowana na antenie Polskiego Radia Dzieciom w poniedziałek o godzinie 8:30. Stacja Polskie Radio Dzieciom emitowana jest w DAB+ lub on-line. Druga audycja będzie emitowana we wtorek o godzinie 19:00 (w radiowej Jedynce).
Audycje (po emisji) będzie można odsłuchać na stronie internetowej Polskiego Radia.
Audycja poniedziałkowa będzie dotyczyła kulinariów, a wtorkowa zainteresowań Wojtka.

ZAPRASZAMY DO SŁUCHANIA