Szkolny konkursu historyczny „Wdzięczni Bohaterom”

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy laureatów szkolnego konkursu historycznego „Wdzięczni Bohaterom”. Konkurs polegał na przygotowaniu podziękowania i życzeń dla Powstańców Warszawskich w formie kartki, listu, czy laurki.

LAUREACI

klasy 1-3:

1. miejsce: Olek Kurek 2c

2. miejsce ex aequo : Ignacy Prawecki 3c, Adam Tomczak 2b

3. miejsce: Antoni Głogowski 1d

klasy 4-8

1. miejsce ex aequo : Antonina Tomczak 6a, Zosia Łukasik 5a, Adam Dudek 5a

2. miejsce ex aequo : Janek Obłuski 7c, Mateusz Deleżyński 7c, Adam Kolwas 6b

3. miejsce ex aequo : Kacper Pokrzywnicki 4a, Alicja Kuczewska 7d, Jagoda Uściłowska 6bWyróżnienia:Karol Kopcioł 4a, Zosia Starkey 7a, Pola Basik 5b, Alicja Pytlińska 6b, Zuzia Piotrowska 7a

Poziom konkursu była naprawdę wysoki. Prace zachwycają walorami estetycznymi, pomysłowością i dbałością o nawet drobne elementy wykonania.

Wielkie brawa dla uczniów.

Wszystkie prace, biorące udział w konkursie, zostały wysłane na adres BohaterOn-u.

Organizatorzy Akcji przekażą je Powstańcom Warszawskim. Pamiętamy o naszych Bohaterach.