Szkoła Podstawowa nr 3 srebrną drużyną zawodów międzypowiatowych w koszykówce

Szkoła Podstawowa nr 3 srebrną drużyną zawodów międzypowiatowych w koszykówce☺️🏀🏀🏀☺️.

W odbywających się w dn. 01.12.2022 r. w Żyrardowie Finałach Międzypowiatowych Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt Szkół Podstawowych w kategorii Dzieci rocznik 2010 i młodsze, nasza szkoła zajęła 2 miejsce. Po wygranym meczu w grupie A z SP Kozłów Biskupi i przegranym z Żyrardowem, spotkaliśmy się w półfinale ze zwycięzcą grupy B – SP Grodzisk Mazowiecki – pokonując ją 21:14. W finale ponownie zagraliśmy z zespołem z Żyrardowa przegrywając 13:38. Ostatecznie zajęliśmy wysokie 2 miejsce i srebrne medale wśród szkół powiatów: pruszkowskiego, sochaczewskiego, żyrardowskiego i grodziskiego.

Skład srebrnej drużyny SP 3 to uczennice klas sportowych:

klasa 7b – Alicja Pytlińska, Alicja Kordek, Antonina Filiciak, Emilia Michalcewicz, Oliwia Kujawa

klasa 6b – Karolina Wasiak, Antonina Kolczyńska, Zuzanna Frankowska,

klasa 5b – Karolina Kawka, Róża Matuszewska