Szkoła Języka Angielskiego Progress

1 września, po rozpoczęciu roku szkolnego, Szkoła Języka Angielskiego Progress zaprasza uczniów SP nr 3 oraz ich rodziców do swojej siedziby przy ulicy Warszawskiej 139 na SŁODKIE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO. W tym roku, oprócz słodkich atrakcji, goście będą mieli okazję zapoznać się z nowościami, które pojawiły się w szkole.

Godziny zajęć dla klas 1 -3 są dopasowane do planu lekcji i grafiku obiadów, a dzieci są odbierane ze świetlicy SP3 i przyprowadzane na angielski do siedziby SJA Progress przy ul. Warszawskiej 139. Za odbieranie dzieci ze świetlicy, nie są pobierane dodatkowe opłaty.

Jeśli chcą Państwo zapisać dziecko na bezpłatne lekcje pokazowe (Leo English i Odyseja Neuronów), prosimy o kontakt: 509 090 100, email: zapisy@progress.edu.pl

https://progress.edu.pl/zajecia/leo-english/