Szkoła Języka Angielskiego Progress

4 września, w pierwszym dniu po wakacjach, Szkoła Języka Angielskiego Progress zaprasza uczniów SP nr 3 oraz ich rodziców do swojej siedziby przy ulicy Warszawskiej 139 na SŁODKIE POWITANIE ROKU SZKOLNEGO, czyli dzień otwartych drzwi.

Wata cukrowa, popcorn, fotobudka, spotkania z lektorami, zwiedzanie szkoły – to wszystko czeka na gości od godziny 8.00 do 12.00 w siedzibie SJA Progress przy ulicy Warszawskiej 139 (wejście od Kasztanowej).

Progress od wielu lat prowadzi zajęcia języka angielskiego dla uczniów SP nr 3. Godziny zajęć dla klas 1 -3 są dopasowane do planu lekcji i grafiku obiadów, a dzieci są odbierane ze świetlicy SP3 i przyprowadzane na angielski do siedziby SJA Progress przy ul. Warszawskiej 139. Za odbieranie dzieci ze świetlicy, nie są pobierane dodatkowe opłaty. 

Jeśli chcą Państwo zapisać dziecko na bezpłatne lekcje pokazowe metodą Leo English, prosimy o kontakt: 

 509 090 100

email: zapisy@progress.edu.pl

https://progress.edu.pl/