Spotkanie z absolwentami

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyło się spotkanie z absolwentami, którzy: rok, dwa bądź trzy lata temu opuścili mury naszej szkoły.

Wizyta miała na celu przybliżenie naszym ósmoklasistom jak wygląda od wewnątrz funkcjonowanie w szkole ponadpodstawowej, poruszone zostały kwestie: dojazdu, progi punktacyjne, atmosfera w szkole, profile klas, projekty/ festiwale, w których specjalizuje się dana szkoła. Już za tydzień nasi ósmoklasiści przystąpią do egzaminów ale i także rozpocznie się dla nich rekrutacja do szkół ponadpodstawowych myśle, że dzisiejsze spotkanie było cenną lekcja wkraczania w dorosłość, podejmowania decyzji i trwania w swoich wyborach.

Dziękujmy Wszystkim absolwentom za poświęcony czas i cenne wskazówki.

A za naszych uczniów trzymamy mocno kciuki w trakcie zbliżających się egzaminów. Życzymy  by dostali się do szkół, w których będą mogli się rozwijać, kształtować  i czuć się dobrze.