Ślubowanie klas pierwszych

Dnia 21 października 2021 r. odbyła się w naszej szkole „Uroczystość ślubowania i pasowania Uczniów klas pierwszych”. To wydarzenie zawsze wzbudza wiele emocji wśród uczniów, nauczycieli, a także rodziców. Na ceremonię przybyli zaproszeni goście: Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 Pan Krzysztof Kozak, Panie Wicedyrektor Ewa Dąbrowska i Izabela Grochowska, Pan Burmistrz Witold Gawda, Nauczyciele oraz Rodzice uczniów. Ceremonia pasowania uczniów klas pierwszych rozpoczęła się od wystąpienia Pana Dyrektora Krzysztofa Kozaka, który uroczyście powitał wszystkich zebranych. Skierował gorące słowa otuchy do naszych pierwszaków. Głos także zabrał Burmistrz Łomianek Pan Witold Gawda – życząc powodzenia, samych sukcesów w nauce oraz radości ze zdobywania nowej wiedzy. Następnie wszyscy mogli podziwiać część artystyczną przygotowaną przez nauczycieli wychowawców klas 1 oraz ich podopiecznych. To ważne dla wszystkich wydarzenie współprowadzili uczniowie klas starszych: Hanna K z klasy 8c,Seweryn K z klasy 4c,Karolina W z klasy 4a.Jednak najważniejszym momentem ceremonii było złożenie przez uczniów uroczystego ślubowania na Sztandar Szkoły i pasowanie na Uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 Z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im J. Kusocińskiego w Łomiankach. Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe spersonalizowane dyplomy, tablo klasy oraz bidony ufundowane przez Urząd Gminy Łomianki. Naszym najmłodszym uczniom życzymy samych sukcesów i radości ze zdobywania nowej wiedzy. Powodzenia pierwszaki!