Sezon hokejowy

Miło nam zakomunikować, że

Leonard Stolarczyk uczeń klasy 6D oraz Aleksander Ptasinski uczeń 5B zakończyli  sezon hokejowy zdobywając Mistrza Polski w kategorii żaka starszego w sezonie 23/24 grając w drużynie AH Legia Warszawa.

Leonard Został także wybranym najlepszym zawodnikiem meczu finałowego, natomiast Aleksander meczu półfinałowego.

Jest to najwyższe zwycięstwo jakie osiągnął klub ze stolicy w swojej historii.

Aleksander Ptasinski zdobył także wicemistrzostwo Polski w kategorii żaka młodszego, oraz tytuł najlepszego zawodnika.

Obydwaj zawodnicy zostali wybrani i brali  udział w największym turnieju hokejowym na świecie odbywającym się w Kanadzie w miejscowości Quebec – Peewee 64, dumnie reprezentując nasz kraj grając z młodzieżowymi drużynami z NHL oraz całego świata.

Jako pierwsza Polska drużyna wygrali mecz na hali Videotron w historii całego turnieju PeeWee.