Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

W dniu 1 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Ten dzień był szczególnie ważny dla uczniów klas pierwszych i czwartych. Klasy pierwsze rozpoczynają swoją wędrówkę i przygodę ze szkołą, natomiast klasy czwarte przechodzą do drugiego etapu edukacyjnego. Uczniów, rodziców i nauczycieli powitał dyrektor szkoły Krzysztof Kozak. Na twarzach zwłaszcza tych najmłodszych można było zauważyć pewną „nutę niepewności”. Na szczęście wsparcia udzielili wspaniali rodzice. Pierwsze powakacyjne spotkania odbyły się w bardzo przyjemnej atmosferze. Uczniowie wypoczęci, pełni wrażeń i nowych sił z utęsknieniem czekali na swoich kolegów.

Wszystkim nauczycielom życzymy pozytywnej energii, uczniom sukcesów w zdobywaniu wiedzy i kolejnych umiejętności, natomiast rodzicom satysfakcjonującej ich współpracy ze szkołą.