Powiatowe zawody w indywidualnych biegach przełajowych

W czwartek 11 kwietnia uczniowie naszej szkoły w składzie: Baranowicz Alicja, Berendt Stella, Bielecki Kacper, Cieślak Aleks, Czajka Adam, Dzierzewski Bruno, Gawin Hanna, Lutomirska Joanna, Maciałowicz Piotr, Miszczak Kacper, Przesmycki Jakub, Reluga Bartosz, Rosół Szymon, Rycharska Kornelia, Siemiradzki Jakub, Skubiszewska Alicja, Sokołowska Liliana, Stangrecka Aniela, Trzciałkowski Antoni i Wilk Kamil wzięli udział w powiatowych zawodach w indywidualnych biegach przełajowych na boisku przy hali GOSiR Stare Babice. W kategorii dzieci dziewczyn i chłopców dystans do przebiegnięcia wynosił 800 metrów, a w kategorii młodzieży 1000 metrów. Pięcioro naszych reprezentantów awansowało do zawodów międzypowiatowych, z czego dwoje z nich: Joanna Lutomirska i Adam Czajka stanęli na podium. Joanna zajęła 2 miejsce, a Adam 3 miejsce. Alicja Baranowicz awansowała z 4 miejsca, Jakub Siemiradzki z 5 miejsca, a Bruno Dzierzewski z 10 miejsca. Wszystkim naszym reprezentantom serdecznie gratulujemy.

W poniedziałek 15 kwietnia uczniowie naszej szkoły w składzie: Alicja Baranowicz, Jakub Siemiradzki, Joanna Lutomirska i Adam Czajka wzięli udział w międzypowiatowych indywidualnych biegach przełajowych na boisku przy szkole podstawowej w Kamionie. W kategorii dzieci dziewczyn i chłopców dystans do przebiegnięcia wynosił 800 metrów, a w kategorii młodzież – 1000 metrów. Nasi reprezentanci spisali się fenomenalnie. Alicja Baranowicz zajęła 7 miejsce, a Jakub Siemiradzki 4 miejsce. Był to najwyższy szczebel zawodów w ich kategorii. Joanna Lutomirska zajęła 6 miejsce, co zagwarantowało jej awans do mistrzostw na szczeblu wojewódzkim. Niestety z powodu kontuzji Adam Czajka nie podszedł do biegu. Wielkie gratulacje dla naszych reprezentantów za godne reprezentowanie szkoły w tych zawodach.