Powiatowe Finały w Piłce Ręcznej Dziewcząt w kategorii Młodzież

W środę 7 lutego w hali Szkoły Podstawowej nr 2 w Łomiankach odbyły się Powiatowe Finały w Piłce Ręcznej Dziewcząt w kategorii Młodzież. W zawodach uczestniczyło 9 drużyn. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klas 7b i 8b

Dziewczyny bardzo dzielnie walczyły o każdą piłkę 🤾, zostawiły na parkiecie serce i po brawurowym wyjściu z grupy z dwoma wysokimi zwycięstwami (wygrana 6:0 ze Szkołą Podstawową nr 1 w Błoniu oraz 6:1 z Izabelinem) niestety w półfinale przegrały 3:2 z Ożarowem Mazowieckim.

W meczu o III miejsce 🥉🏆w regulaminowym czasie gry zremisowały ze Szkołą Podstawową w Starych Babicach 2:2 by ostatecznie dopiero w DRUGIEJ serii rzutów karnych przegrać jedna bramką (pierwsza seria 2:2, druga 1:0)

Trener: Katarzyna Smolarczyk

Gratulujemy!