Powiatowe Finały w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych w kategorii Młodzież

W dniu 8 marca br. w hali sportowej GOSiR Stare Babice odbyły się Powiatowe Finały w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych w kategorii Młodzież 🤾🏻‍♀️

W zawodach wzięło udział 7 drużyn damskich ze szkół podstawowych z terenu naszego powiatu.

SP 3 reprezentowały dziewczęta z klasy 8b pod opieką trenerki Katarzyny Smolarczyk. Nasze uczennice zaprezentowały się fantastycznie! Wygrały w grupie mecze z Ożarowem Mazowieckim 3:0 i z Dziekanowem Polskim 9:0! W półfinale dzielnie walczyły do ostatniej minuty i na 8 sekund przed końcem uległy SP Stare Babice 2:1! Finalnie zajęły 3 miejsce 🥉 ponownie wygrywając z Ożarowem, tym razem 4:0!

Wielkie brawa dla zawodniczek za ogromne zaangażowanie, stratę jedynie 2 bramek w całym turnieju i walkę do samego końca!👏