W dniu 12.04 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 odbyły się Powiatowe Finały w Koszykówce 3×3 Dziewcząt Szkół Podstawowych w kategorii Dzieci. W zawodach wzięło udział 8 drużyn żeńskich w tym reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. J. Kusocińskiego w Łomiankach w składzie: Antonina Filiciak, Alicja Kordek, Zuzanna Frankowska oraz Antonina Kolczyńska. Trenerem drużyny jest Michał Żmińczuk. Dziewczyny wygrywając wszystkie mecze zajęły 1 miejsce i uzyskały awans do zawodów międzypowiatowych.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. J. Kusocińskiego w Łomiankach

Szkoła Podstawowa im. gen. Mariusza Zaruskiego w Zielonkach-Parceli

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Obrońców Warszawy w Ożarowie Mazowieckim

4. miejsce Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Ożarowie Mazowieckim

5-6. miejsce Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Starych Babicach, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach

7-8. miejsce Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Kampinosie, Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Ireny Szewińskiej w Łomiankach.

Gratulacje !!!