PODZIĘKOWANIA

Dziękujemy serdecznie wszystkim Rodzicom za pomoc i udział w przygotowaniu Dnia Dziecka i Dnia Patrona.

Nasz piknik nie udałby się bez Waszego zaangażowania i wsparcia. Dania kuchni świata były przepyszne i rewelacyjne.

Szczególne podziękowania kierujemy dla Szkolnej Rady Rodziców, dla Pani Moniki Wojakowskiej, Pani Sylwii Żygadło, Pani Joanny Górnej, Pana Dariusza Lipińskiego i Pana Dominika Nowaka. Wszystkie nagrody, które otrzymały nasze Dzieci zostały zorganizowane przez Radę Rodziców.

Współpraca z Wami to zaszczyt i wielka przyjemność.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji naszego Dnia Dziecka.

😀
🥳
😀

Drodzy Uczniowie

Dziękujemy Wam serdecznie za udział w naszych szkolnych obchodach Dnia Dziecka. Wasz uśmiech w tym dniu był dla nas bezcenny. Przygotowane przez Was i Waszych Rodziców dania kuchni świata przepyszne.

Oby ten dzień pełen radości był w Waszych sercach jak najdłużej.

Życzymy Wam także dobrych ocen, sukcesów na miarę swoich możliwości, spełnienia marzeń, dużo zdrowia i udanych wakacji, które tuż, tuż.

Pozdrawiamy serdecznie

Dyrekcja i nauczyciele SP3