Pływackie medale na Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

Pływackie medale na Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.

Zakończyły się XXVI Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej,w której nasi uczniowie zdobyli łącznie 6 medali.

W kategorii młodzieży sztafety dziewcząt i chłopców zdobyły złote medale nie dając żadnych szans rywalom, a największy sukces indywidualny osiągnął Franciszek Wołyński,który w konkurencji 50 metrów stylem grzbietowym zajął

1 miejsce zdobywając złoty medal.

Srebrne medale indywidualnie zdobyli Julia Jabłońska (50 metrów stylem klasycznym) i Gabriel Góra (50 metrów stylem dowolnym),a także Zofia Franaszczak medal brązowy w konkurencji 50 metrów stylem dowolnym.

W kategorii dzieci sztafeta dziewcząt zajęła 4 miejsce,a sztafeta chłopców miejsce 5.

Jedyny medal indywidualny w kategorii dzieci zdobyła Gabriela Kołnierzak w konkurencji 25 metrów stylem grzbietowym.

Gratulacje dla zawodników i trenerów.