PIKINIK RODZINNY W SP3

🥳
🤩

1 czerwca w słoneczny czwartkowy dzień odbył się w naszej szkole piknik z okazji Dnia Dziecka i Patrona Szkoły.

Już od rana na uczniów klas młodszych czekało wiele atrakcji. Wśród nich m.in. salon piękności, a w nim specjalistki od malowania buziek, robienia warkoczyków oraz tatuaży, czy strefa Let’s Play! z masą klocków lego. Furorę robiła też masa nienewtonowska oraz oczywiście pająk-dmuchaniec, na którego ochoczo wspinali się nie tylko młodsi, ale i starsi uczniowie Kusego. Na tych drugich czekał dodatkowo konkurs wiedzy.

Wszyscy aktywnie brali również udział w licznych zabawach i konkurencjach sportowych oraz w loterii fantowej z fantastycznymi nagrodami. Nie mogło też zabraknąć ścianki foto z patronem naszej szkoły Januszem Kusocińskim.

Mieliśmy też gości ze straży pożarnej, policji oraz straży miejskiej z ich wspaniałymi pojazdami.

To był dzień pełen wrażeń, a wiele uśmiechniętych twarzy naszych uczniów to najlepszy dowód na to, że tego dnia naprawdę warto było być w szkole 😊 Zresztą sami zobaczcie – zapraszamy do obejrzenia galerii!

Cała impreza nie udałaby się bez zaangażowania całej społeczności szkolnej oraz Rady Rodziców. Dziękujemy!