Paczka na Kresy Wielkanoc 2023

Zapraszamy Państwa do udziału w tegorocznej edycji akcji – Paczka na Kresy Wielkanoc 2023.

Kolejny raz wspieramy naszych rodaków będących w potrzebie, mieszkających na Kresach! Zachęcamy do udziału i przynoszenia żywności o przedłużonej przydatności. W naszej szkole będziemy zbierać produkty o przedłużonym terminie przydatności do piątku 17.03.2023 do godziny 12.00.Produkty przynosimy do swoich sal, do wychowawców.

Mile widziane :
Puszki mięsne, rybne
Gotowe dania w puszkach
Zupy instant
Kisiele i galaretki instant, budynie
Czekolady, batony, cukierki opakowanie
Cukier
Kawa rozpuszczalna
Herbata mix opakowanie 100 sztuk
Ryż, kasza, makaron
Warzywa i owoce w puszkach: groszek, fasola, kukurydza, marchewka, przecier pomidorowy, ananasy, brzoskwinie
Proszek do pieczenia
Przyprawy mix różnych, pieprz czarny
Cukier waniliowy,
Krem czekoladowy (nutella, choco tip.)
Olej rzepakowy
Dania dla dzieci w słoiczkach mięsne, warzywne i owocowe

Mydło kostka, mydło płyn
Szampon, pasta do zębów, dezodorant damski, dezodorant męski, pianka do golenia, maszynki do golenia jednorazowe, krem po goleniu, krem do ciała, chusteczki nawilżające, chusteczki do nosa, podpaski,