Ośrodek Pomocy Społecznej w Łomiankach dziękuje SP3

Drodzy Mieszkańcy, od od 9 dni solidaryzujecie się z Ukrainą i nami – pracownikami pierwszego frontu. Dziękuję, za wszystkie przekazane dary – za żywność, chemię i środki opatrunkowe. Nie sposób podziękować osobno każdemu z Was za wsparcie. Za bohaterską postawę dziękuję uczniom, nauczycielom i rodzicom Szkoła Podstawowa nr 3 w Łomiankach, którzy codziennie! dowożą nam nowe rzeczy. Dziękuję firmom, osobom prywatnym i harcerzom. Dziękuję pracownikom Urząd Miejski w Łomiankach i Straży Miejskiej w Łomiankach za wsparcie. Dziękuję Burmistrz Łomianek Małgorzata Żebrowska-Piotrak. Was drodzy Mieszkańcy proszę o życzliwość i uśmiech skierowany do pracowników Ośrodek Pomocy Społecznej w Łomiankach. Jesteśmy ludźmi. Jesteśmy także zmęczeni fizycznie i psychicznie. Oprócz pomocy Ukrainie wykonujemy także swoje codzienne obowiązki wynikające ze statutu i ustawy o pomocy społecznej. Dziękuje moim pracownikom ❤️❤️. Zadbajcie także o siebie. Kolejna runda przed nami.Dominika Kowalczyk-PtasińskaDyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Łomiankach.