Ogólnopolskie Zawody Pływackie „Mława dla pływania”

W minioną sobotę nasi uczniowie startowali w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich „Mława dla pływania” pod patronatem Burmistrza Miasta Mława.Zawody mają formułę zbliżoną do Mistrzostw Polski czyli pierwszy poranny blok startów był eliminacyjny który wyłonił 6 najlepszych pływaków w każdej konkurencji w danym roczniku którzy popołudniu płynęli w finałach .Zawody należy uznać za udane, zawodnicy w większości poprawili lub ustanowili swoje rekordy życiowe a klub pod względem poprawy wyników uplasował się na 4 miejscu na 35 klubów 💪💪💪 Najlepiej zaprezentował się Ksawery Berendt który zdobył 3 srebrne medale na 100 m st mot, 50 mot. I 200 grzb 🥈OrazFranek Wołyński który zdobył brązowy medal na 50 m st klas. 🥉W finałach płynęli jeszcze : Antonina Pierścieniak i Adam KolwasBrawa dla zawodników !!!W zawodach wzięli udział :Klasa 2 : Krzesimir Klasa 4 : Gabrysia Kołnierzak, Pacholak Weronika, Pierścieniak Tosia, Julia JabłońskaKlasa 5: Piworowicz Natasha, Lutomirska Joanna, Grzybczyk Maja, Franaszczak Zosia, Góra Gabryś, Jabłoński Maciej, Chorostecki Antek, Oliwier Lenarczyk Klasa 6 : Mleczko Weronika, Żygadło Maja, Kostrzewa Roksana, Chorostecka Julia, Julia Litwiniuk, Wołyński Franek, Czechowski Janek, Fryderyk Struzik, Adam Kolwas, Franek KisałaKlasa 7: Ksawery Berendt Klasa 8 : Piotr Mackiewicz,Gratulacje dla zawodników !!!