Odwiedziny wyjątkowych gości w naszej szkole!

25 kwietnia mieliśmy zaszczyt i wielką przyjemność gościć Pana płk. Krzysztofa Terczyńskiego Prezesa Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych Koła w Łomiankach oraz Pana Henryka Ratyńskiego przedstawiciela Krajowej Rady Środowisk Żołnierzy Armii Krajowej, historyka i serdecznego przyjaciela naszej szkoły. Nasi goście wzięli udział w uroczystej Akademii z okazji Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja. Pan Henryk Ratyński znalazł też czas, aby uczniom z klasy 8b i 8c opowiedzieć o czasach II wojny światowej. Poruszające opowieści, zwłaszcza o tajnym nauczaniu w czasie wojny, pozostaną na długo w naszej pamięci. Tak jak i wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. Jesteśmy wdzięczni za słowa płynące prosto z serca. To była wspaniała lekcja miłości do Ojczyzny. Z niecierpliwością czekamy na następną wizytę.