Obiady ruszają od 12.09.2022r.

Informacja dla rodziców dzieci korzystających z żywienia w stołówce szkolnej.

Posiłki będą wydawane od 12 września.

Koszt obiadu wynosi 6,00 zł.

Nr konta do wpłat to : 39 8009 0007 0011 5225 2001 0113 odbiorca ICDS w Łomiankach.

W tym roku szkolnym umów w formie papierowej nie będzie.

Korzystamy wyłącznie z aplikacji ” Zamów posiłek „.

Przypominamy o konieczności zasilenia konta, zamawiania posiłków oraz każdorazowego posiadania chipa przez dziecko.

Osoby, które zwróciły chip otrzymają nowy po uaktualnieniu danych w aplikacji.

Osoby, które wcześniej nie korzystały ze stołówki otrzymają chip po zarejestrowaniu się w aplikacji Zamów posiłek.

Chipy zostaną przekazane do wychowawcy klasy.

Poniżej link do rejestracji w aplikacji dla nowych użytkowników.

//bit.ly/34fFcgE

lub skopiować powyższy link w całości do przeglądarki internetowej. Zalecamy korzystanie z przeglądarki Chrome lub Safari. Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki, aby otworzyć):

jak się zarejestrować: https://www.youtube.com/watch?v=mVUF8pUVsQM

jak płacić i zamawiać posiłki: https://www.youtube.com/watch?v=d-c0r6f06Po&t=168s

2. Nowy system działa na zasadzie przedpłat, to znaczy aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki, a potem złożyć zamówienie. W pierwszych dniach, aby dać Państwu czas na oswojenie się z nową aplikacją przyznajemy debet na 5 dni od daty rejestracji w wysokości 30 zł, a więc możliwość zamawiania bez płacenia do tej kwoty. Po tym czasie należy debet spłacić

Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony z systemem Android iOS.

Zamówienie posiłków należy zrobić w aplikacji zawsze z co najmniej z trzydniowym wyprzedzeniem, a odwołanie do godziny 8.00 rano w dniu wydawania posiłków. Informację na temat kosztów wyżywienia na wybrany okres znajdą Państwo po zalogowaniu w aplikacji.

W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta aplikacji bok@zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę „Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

W zakładce : /STREFA RODZICA/POSIŁKI/ znajdziemy umowę, zarządzenie oraz regulamin.