Nagroda  na zakup sprzętu sportowego

Miło jest nam poinformować, że  nasza szkoła otrzymała nagrodę  na zakup sprzętu sportowego za osiągnięcia w XXV Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.

W poprzednim roku szkolnym uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 odnieśli miedzy innymi następujące sukcesy:

I miejsce w Powiatowych Finałach w Koszykówce Dziewcząt w kategorii Młodzież.

II miejsce w Finałach Międzypowiatowych Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w  Koszykówce Dziewcząt kategoria Dzieci.

I miejsce w Finałach Międzypowiatowych Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt kategoria Młodzież.

IV miejsce w Finale Krajowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce 3×3 dziewcząt.

I miejsce w XXV Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Dyscyplina: Koszykówka 3×3 Dziewcząt w kategorii Młodzież.

III miejsce w województwie w XXV Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt w kategorii Młodzież.

I miejsce w Zawodach Międzypowiatowych w Koszykówce Dziewcząt Szkół Podstawowych w kat. Młodzież.

I miejsce w Powiatowych Finałach w Koszykówce Dziewcząt Szkół Podstawowych w Koszykówce Dziewcząt w kat. Młodzież.

II miejsce w województwie w XXV Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Koszykówce 3×3 Dziewcząt w kat. Dzieci.

I miejsce Powiatowym Finale w Koszykówce 3×3 dziewczęta 2010 i młodsze.

II miejsce w Międzypowiatowym Finale w Koszykówce Dziewcząt.

I miejsce w Powiatowych Finałach w Koszykówce Dziewcząt w kategorii Dzieci.

Drużynowe i Indywidualne Zawody w Pływaniu w kategorii Dzieci i Młodzieży Rok Szkolny 2022/2023 – Mistrzostwa Powiatu Warszawskiego Zachodniego:

• w kategorii dzieci – dziewczęta – I miejsce
  • w kategorii dzieci – chłopcy – I miejsce
  • w kategorii młodzież – dziewczęta – I miejsce
  • w kategorii młodzież – chłopcy – I miejsce

III miejsce w Wojewódzkim Finale XXV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej – kat.  dzieci – dziewczęta.

III miejsce w Wojewódzkim Finale XXV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej – kat.  dzieci – chłopcy.

II miejsce w Wojewódzkim Finale XXV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej – kat. młodzież – dziewczęta.

III miejsce  w powiatowym finale w Piłce Ręcznej. Szkoły Podstawowe — dziewczęta Kategoria „Młodzież rocznik 2008-2009”

IV miejsce Powiatowym Finale w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Podstawowych – kategoria „Młodzież rocznik 2008-2009”