Nabór do Oddziałów Sportowych

Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Janusza Kusocińskiego w Łomiankach zaprasza do udziału w naborze do oddziału sportowego o profilu pływanie chłopców i dziewcząt oraz koszykówka dziewcząt. Dzieci będą mogły skorzystać z 6 dodatkowych godzin wychowania fizycznego w tygodniu oraz rozbudowanej bazy sportowej: pływalnia, hala sportowa, lodowisko, bieżnia i boisko zewnętrzne do piłki nożnej i siatkówki. Szkolenie w koszykówce zaczynamy od podstaw. Spotkanie informacyjne odbędzie się 14.03.2024 o godz. 18:00 w auli ICDS w Łomiankach przy ul. Staszica 2. O przyjęciu do klasy sportowej decyduje dobry stan zdrowia kandydata, potwierdzony orzeczeniem wydanym przez lekarza podstawowej opieki zdrowotnej oraz wyniki próby sprawności fizycznej. Nabór rusza 15.04.2024.