Międzypowiatowe Finały w Koszykówce 3×3 Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych

W dniu 19.05.23 w hali ICDS nasza szkoła organizowała Międzypowiatowe Finały w Koszykówce 3×3 Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych w kategorii Dzieci rocznik 2010 i młodsze. W zawodach wystartowały najlepsze ekipy z powiatu pruszkowskiego oraz warszawskiego zachodniego. Po wysokiej wygranej z zespołem SP Zielonka-Parcela nasze uczennice grały z SP nr 4 Pruszków i po bardzo zaciętym meczu wygrały 8:7.
Zajmując I miejsce uzyskujemy awans do Finału Wojewódzkiego organizowanego w Ostrów Mazowiecka.
Naszą szkołę reprezentowały uczennice klas sportowych: Antonina Filiciak 7b (nauczyciel wf Katarzyna Smolarczyk), Antonina Kolczyńska, Karolina Wasiak 6b, Patrycja Sonakowska 4b – trener Michał Żmińczuk.
Gratulacje i powodzenia na szczeblu wojewódzkim !