„Magia Świąt zamknięta w Słoiku”

Z ogromną radością chcemy ogłosić wyniki naszego konkursu „Magia Świąt zamknięta w Słoiku”. Wasza twórczość sprawiła, że atmosfera Świąt stała się jeszcze bardziej magiczna! Wybór był trudny, ale ostateczne decyzje są już podjęte.

Klasy 3:

Wiktor Ślusarczyk, klasa 3b (I miejsce)

Maciej Góra, klasa 3d (II miejsce)

Natalia Zwierzchowska, klasa 3b (III miejsce)

Klasy 2:

Jakub Drewnowski, klasa 2a (I miejsce)

Marcelina Gregajtys, klasa 2b (II miejsce)

Bartek Jarząb, klasa 2c (III miejsce)

Klasy 1:

Zuzia Stawiarska, klasa 1a (I miejsce)

Adam Borkowski, klasa 1a (II miejsce)

Michalina Kaczorowska, klasa 1a (III miejsce)

Wyróżnienia:

Natalia Plewako, klasa 1c

Klementyna Cisowska, klasa 1c

Natalia Majer, klasa 3a

Julia Jasińska, klasa 1d

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym! Wasze prace były niezwykłe i pełne magii świątecznej. Zapraszamy Was do udziału w kolejnych konkursach, gdzie czekać będą nowe wyzwania i okazje do dzielenia się swoim talentem!

Z najlepszymi życzeniami,

Katarzyna Mieczyk i Katarzyna Skubiszewska 🎄🌟