Laboratoria Przyszłości

Nasza szkoła wykorzystuje sprzęt otrzymany w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Aparatu fotograficznego i kamery używamy do dokumentowania imprez i uroczystości szkolnych.

Sprzęt nagłośnieniowy wykorzystaliśmy do organizacji uroczystości, miedzy innymi do udziału w akcji „Szkoła do Hymnu” .

Przy pomocy wyposażenia dodatkowego zostały wykonane np. stroiki dla kombatantów.

ClassVR wirtualne laboratoria przedmiotowe  z okularami 3D wykorzystujemy głównie  na lekcjach chemii, biologii, geografii, przyrody, ale także innych przedmiotów.

Sprzęt AGD służy naszym uczniom miedzy innymi w gabinecie pielęgniarki szkolnej i na zajęciach specjalistycznych.

Z robotów korzystają uczniowie klas 1-3.

Komfort pracy na lekcji poprawiły zakupione ergonomiczne fotele do pracowni komputerowych.

Przy pomocy drukarki 3D dzieci wchodzą w świat nowoczesnych technologii. Pierwszego wydruku w formacie 3D wykonał uczeń klasy 7b Krzysztof  Kuleta.

Nasza szkoła w ramach programu uzyskała łącznie  wsparcie  w wysokości 209 400,00 zł.