Konsultacje selekcyjne do Kadry Województwa Mazowieckiego Młodziczek w koszykówce dziewcząt rocznika 2010 i młodsze

W dniu 04.06 w Żyrardowie odbyły się konsultacje selekcyjne do Kadry Województwa Mazowieckiego Młodziczek w koszykówce dziewcząt rocznika 2010 i młodsze 🏀🏀🏀. Jest to pierwszy etap do wyłonienia 12 reprezentantek Mazowsza na turniej kadr wojewódzkich podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbędzie się w lutym 2024r.

Wśród 50 najzdolniejszych zawodniczek województwa, powołania otrzymało aż siedem uczennic klas sportowych naszej szkoły, które na co dzień trenują w Akademii Koszykówki KUSY Łomianki⛹️‍♀️⛹️‍♀️⛹️‍♀️😀😀😀:

Tosia Filiciak, Alicja Kordek, Alicja Pytlińska – 7b

Tosia Kolczyńska, Karolina Wasiak, Zuzia Frankowska – 6b

Patrycja Sonakowska – 4b.

Za szkolenie aktualnych Ćwierćfinalistek Młodzieżowych Mistrzostw Polski U13K odpowiada trener Michał Żmińczuk.

Składamy dziewczynom

gratulacje i życzymy kolejnych powołań na przyszłe akcje szkoleniowe kadry Mazowsza !