Konkurs z okazji 105 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

Zapraszamy do obejrzenia prac uczniów, wykonanych na szkolny konkurs historyczny, zorganizowany z okazji 105. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Zadaniem uczniów było wykonanie pracy plastycznej, nawiązującej do polskich symboli narodowych.

Klasy 1-3:

1 miejsce Alicja Kowalczyk klasa 2b

2 miejsce Marcelina Gregajtys klasa 2b

3 miejsce Zosia Stoma klasa 3c, Patryk Lipski klasa 1c

Wyróżnienia Oliwia Janiec klasa 1d, Marysia Kondratiuk klasa 1d, Gabriela Dura klasa 1d

Klasy 4-8:

1 miejsce Łucja Janasz klasa 5e

2 miejsce Adam Dudek klasa 7a, Blanka Droździak klasa 5e

3 miejsce Amelia Sulik klasa 6e, Kinga Dębska klasa 8c, Nikola Dębska klasa 6d

Wyróżnienia Jan Łyciuk klasa 7b, Wiktoria Sienicka klasa 5e, Marysia Kowalska klasa 7d, Miłosz Nowakowski klasa 5c

Wielkie gratulacje dla wszystkich uczestników! Wasze prace są piękne. Wykonane z pasją, bardzo kreatywne, oryginalne, często przestrzenne. Szczególne wyróżnienie należy się uczniom z klasy 1d, 5e i 7c, które oddały największą ilość prac. Laureaci zostali nagrodzeni dyplomami. Zwycięzcy otrzymali także nagrody, ufundowane przez Radę Rodziców.

#SzkołaPamięta