Konkurs wiedzy ekologicznej

W kwietniu odbył się w naszej szkole konkurs wiedzy ekologicznej, w którym uczniowie kl. 4 – 8 mogli poszerzyć i zarazem sprawdzić poziom swojej wiedzy z zakresu ekologii i ochrony środowiska. Zadania konkursowe ukryte były pod kodami QR. Nowoczesne technologie pozwoliły nam przeprowadzić konkurs, w którym wzięło udział ponad 200 uczniów bez potrzeby zużycia dużej ilości papieru!

Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców za najlepsze wyniki otrzymali:

I m –  Nina Tarajkowska, kl. 4b
II m – Hania Czajka, kl. 4a
III m – Ewa Deliś, kl. 4b

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i  udział w konkursie a zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Wierzymy, iż Wasza ekologiczna i twórcza postawa przyniesie dużo dobrego naszej planecie i będzie przykładem godnym naśladowania.