Konkurs historyczny pt. „Janusz Kusociński – per aspera ad astra”

Zapraszamy do obejrzenia prac, wykonanych przez uczniów na szkolny konkurs historyczny pt. „Janusz Kusociński – per aspera ad astra”. Konkurs został zorganizowany, aby uczcić i upamiętnić 117. rocznicę urodzin patrona naszej Szkoły.

Klasy 1-3:

1 miejsce Antoni Bekasiewicz klasa 1d

2 miejsce Zuzanna Skubiszewska klasa 2c

3 miejsce Hanna Chorostecka klasa 3d, Wiktoria Pochylska klasa 3d

Wyróżnienie Sebastian Podsiadły klasa 2b, Maja Sikorska klasa 1a, Sofiia Fedorchuk klasa 2a

Klasy 4-8:

1 miejsce Adam Dudek klasa 7a

2 miejsce Miłosz Nowakowski klasa 5c, Zosia Łukasik klasa 7d, Maja Królak klasa 7d

3 miejsce Ola Chmielewska klasa 4b, Aniela Stangrecka klasa 4b, Łucja Janasz klasa 5e

Wyróżnienie Nela Poterek klasa 5c, Róża Godek klasa 5e, Zosia Sęk klasa 5e, Ksenija Hurbo klasa 8d

Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników! Wszyscy uczniowie w swoje projekty włożyli wiele serca. Prace konkursowe są przemyślane i pięknie wykonane. Można je też podziwiać na wystawie w holu dolnym Szkoły.