Konkurs czytelniczy pt. „Mój ulubiony cytat z książki”

Zapraszamy do obejrzenia prac uczniów, wykonanych na szkolny konkurs czytelniczy pt. „Mój ulubiony cytat z książki”. Zadaniem uczniów było zapisanie i zilustrowanie ulubionego cytatu z książki. Wielkie gratulacje dla wszystkich uczestników! Za zaangażowanie, poświęcony czas i ogromne zdolności twórcze. Szczególne wyróżnienie należy się uczniom z klasy 1a, którzy oddali rekordową ilość prac. Największą popularnością cieszyły się cytaty z „Kubusia Puchatka”. Swoich zwolenników miał też „Mały książę” oraz „Opowieści z Narnii”, „Pippi Pończoszanka” i „Czerwone krzesło”. Trzy najlepsze prace w każdej grupie wiekowej zostały nagrodzone dyplomami. Zwycięzcy otrzymali także nagrody, ufundowane przez Radę Rodziców.