KIERMASZ ŚWIĄTECZNY W SP3

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej Nr 3 w Łomiankach

  · 

Dziękuję to za mało…

Dziękujemy za cudowne wypieki, ozdoby, kawy z expresów, pyszny leśny mech, herbatki, bombeczki, aniołki, babeczki, kruche ciasteczka, witraże, goferki, galaretki, Mikołaje, pierniczki, pierniki, najróżniejsze ciasta, popcorn jak w kinie, choineczki w każdej postaci, cudowne kartki świąteczne i za wiele innych cudeniek ze stoisk klasowych, za chodzące reklamy – reklama to podstawa dobrej sprzedaży – tak mówią, za handel wymienny ( 😉 ) i Mikołajowi spacerującemu dzisiaj po szkolnych korytarzach…

Dziękujemy za zaangażowanie i ogrom włożonej pracy i czasu swojego : naszej cudownej, niezastąpionej Kadrze Pedagogicznej i Rodzicom za wielki wkład i Dziadkom, Dzieciom starszym I młodszym za Wasze dzisiejsze wielkie serca włożone w Wasze stoiska I tym naszym Absolwentom co nas dzisiaj odwiedzili, Uczniom, którzy przyszli wcześniej sporo i pomogli rozstawiać stoliki i Pani – Opiekunce Samorządu Szkolnego za czuwanie nad wszystkim też, Państwu od Fotobudki za super zdjęcia i Wszystkim Pracownikom w Szkole Kusego za to, że jutro wrócą nasi uczniowie do czystych i posprzątanych po dzisiejszym naszym wydarzeniu przestrzeni szkolnych, Agab Catering za wypożyczenie przydasia na stoisko RR, Chętnym, którzy dostarczyli RR ciasta na goferki i innych rzeczy do sprzedaży, Paniom i Panu Dyrektorowi za zgodę na zorganizowanie takiego przedsięwzięcia i bycie tam z nami wszystkimi cały czas, Pani Burmistrz za odwiedziny 🙂

DZIEKUJEMY ZA TAK LICZNE PRZYBYCIE WSZYSTKIM i zakupy i uczynienie tego, że Kusy tak późną porą kwitł, tętnił życiem, przepełniony radością dzieciaków i przedsiębiorczością 🙂 w tłoku to tłoku, ale taki tłok jest raz na rok u nas w Kusym, wart poświęcenia 🙂

Dziękuję Wszystkim, którzy przyczynili się by Świąteczny Kiermasz u Kusego to BYLO COŚ !

Już teraz wiemy, że pobiliśmy znacznie zeszłoroczny rekord uzbieranych przez wszystkie klasy pieniążków….

Dokładne podliczenia przed nami, ale kwota będzie na pewno zadziwiająca i niedługo sie podzielimy koncowymi informacjami ze wszystkimi !

DZIĘKUJEMY