I miejsce w powiatowym finale w Koszykówce

W poniedziałek 27.11 w hali ICDS odbyły się powiatowe zawody w koszykówce dziewcząt 🏀🏀🏀 -kategoria „Młodzież rocznik 2009-2010”. Były organizowane przez Szkolny Związek Sportowy. Reprezentacja naszej szkoły składająca się z uczennic klas sportowych 8b: Antonina Filiciak, Alicja Pytlińska, Alicja Kordek, Oliwia Kujawa, Emilia Michalcewicz (nauczycielka Katarzyna Smolarczyk) oraz 7b: Antonina Kolczyńska, Zuzanna Frankowska, Lena Włoga (nauczyciel Michał Żmińczuk) zajęła w nich 1 miejsce 🏆🏆🏆, uzyskując awans do zawodów międzypowiatowych. Wszystkie mecze z udziałem naszej drużyny zakończyły się zwycięstwem. W grupie B : z SP Zielonki 32:0, SP 2 22:6, SP Bieniewice 20:11. W półfinale z SP 1 Ożarów 31:6 i finale z Bieniewicami 26:8.

Gratulacje !