Głosowanie w Łomiankowskim Mechanizmie Partycypacyjnym 2025

Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie, Opiekunowie, Babcie, Dziadkowie, Ciocie, Wujkowie, Kuzynowie i Kuzynki oraz wszyscy Przyjaciele naszej Szkoły.
Mamy przed sobą niezwykłą szansę, aby wspólnie zrobić coś dobrego dla naszej szkolnej społeczności. Właśnie rozpoczęło się głosowanie w Łomiankowskim Mechanizmie Partycypacyjnym 2025. Bardzo, bardzo, bardzo liczymy na Wasze głosy. Nasz Projekt ma numer 44 i dotyczy modernizacji Biblioteki szkolnej w miejsce nowoczesne i piękne – prawdziwe serce szkoły. Głosowanie zajmie Ci tylko chwilę, a jego efekty będą wspierać uczniów na przestrzeni wielu lat.

Zasady głosowania:

1. Głosować może każdy mieszkaniec Łomianek. W tym roku – po raz pierwszy – mogą głosować także niepełnoletni mieszkańcy Łomianek np. uczniowie.
  2. Każdy może zagłosować na dowolną ilość projektów (jeden lub kilka) pod warunkiem, że ich łączna wartość nie przekroczy puli środków, tj. 1 mln złotych.
  3. Zagłosować możesz tylko jeden raz – elektronicznie bądź papierowo.
  4. Jeden numer telefonu mogą wykorzystać aż cztery osoby.

Pamiętajcie również o Projekcie nr 2 naszej zaprzyjaźnionej Szkoły w Dziekanowie Leśnym, która walczy o nowoczesną salę językową. Wspierajmy się nawzajem. To wszystko dla naszych dzieciaków z Łomianek.
Nie zwlekajcie – każdy głos się liczy! Dziękujemy za Wasze wsparcie !